27. júna 2016

Dodávame a realizujeme

Samonosné sklo Nerezové sklenené zábradlia – Samonosné sklá

Nerezové sklenené zábradlia s inštaláciou so samonosného skla sú dizajnovým a zároveň estetickým doplnkom každej modernej stavby. Nerezové polotovary pre naše nerezové sklenené zábradlia, sú komponenty určené pre montáž finálnych produktov ako sú nerezové alebo sklenené zábradlia. Obsiahla ponuka polotovarov pre nerezové zábradlia, ich vzájomná kompatibilita umožňuje kombináciu nerezu s drevom, či so sklom, bez zbytočného zvárania. V našej širokej ponuke nájdete nerezové držiaky skla, výplne, madlá, kotvenia, stĺpiky, záslepky, kolená a mnoho ďalších. Cenovú ponuku Vám spracujeme v čo najkratšom možnom čase, stačí ak nám mailom, prípadne telefonicky (info@nerezove-zabradlia.eu, +421 949 235 257) nahlásite základne parametre montáže: výška, šírka, dĺžka, druh použitého materiálu, prípadne foto dokumentáciu a spôsob uchytenia!

Sklenené prístrešky

Sklenené prístrešky z kvalitného nárazu-odolného skla sú dizajnovým a zároveň bezpečnostným doplnkom každej súčasnej modernej stavby. Nerezové polotovary pre naše nerezové sklenené prístrešky, sú komponenty určené pre montáž ich finálnych produktov. Obsiahla ponuka polotovarov pre sklenené prístrešky, ich vzájomná kompatibilita umožňuje inštaláciu bez zbytočného zvárania, čo značne uľahčí ich montáž. Cenovú ponuku Vám spracujeme v čo najkratšom možnom čase, stačí ak nám mailom, prípadne telefonicky (info@nerezove-zabradlia.eu, +421 949 235 257) nahlásite základne parametre montáže: výška, šírka, dĺžka, druh použitého materiálu, prípadne foto dokumentáciu a spôsob uchytenia!

Samonosné skloSklenené dvere

Sklenené dvere s inštaláciou s kvalitného a odolného skla sú nevšedným doplnkom každej modernej stavby, či v interiéry alebo v exteriéry. Nerezové polotovary pre naše sklenené dvere, sú komponenty určené pre montáž finálnych produktov. Obsiahla ponuka polotovarov pre sklenené dvere, ich vzájomná kompatibilita umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného zvárania. Cenovú ponuku Vám spracujeme v čo najkratšom možnom čase, stačí ak nám mailom, prípadne telefonicky (info@nerezove-zabradlia.eu, +421 949 235 257) nahlásite základne parametre montáže: výška, šírka, dĺžka, druh použitého materiálu, prípadne foto dokumentáciu a spôsob uchytenia!

Nerezové brány a ploty

Dodávame a realizujeme všetky potrebné polotovary pre nerezové brány, nerezové ploty a nerezové mreže. Zabezpečujme iba kvalitné príslušenstvo pre exteriérové brány: posuvné, krídlové a závesné. Inštalujeme komplexný výber brány pre Vašu akúkoľvek garáž, vo farebnom prevedení podľa Vašej osobnej požiadavky s maximálnym dôrazom na komfort a kvalitu. Cenovú ponuku Vám spracujeme v čo najkratšom možnom čase, stačí ak nám mailom, prípadne telefonicky (info@nerezove-zabradlia.eu, +421 949 235 257) nahlásite základne parametre montáže: výška, šírka, dĺžka, druh použitého materiálu, prípadne foto dokumentáciu a spôsob uchytenia!

Nerezové zábradlia – Lankový systém

Nerezové zábradlia s lankovým systémom sú bezpečnostným a zároveň estetickým doplnkom každej modernej stavby. Nerezové polotovary pre naše nerezové zábradlia s lankovým systémom, sú komponenty určené pre montáž finálnych produktov ako sú nerezové alebo sklenené zábradlia. Obsiahla ponuka polotovarov pre nerezové zábradlia, ich vzájomná kompatibilita umožňuje kombináciu nerezu s drevom, či so sklom, bez zbytočného zvárania. V našej širokej ponuke nájdete nerezové držiaky skla, výplne, madlá, kotvenia, stĺpiky, záslepky, kolená a mnoho ďalších. Cenovú ponuku Vám spracujeme v čo najkratšom možnom čase, stačí ak nám mailom, prípadne telefonicky (info@nerezove-zabradlia.eu, +421 949 235 257) nahlásite základne parametre montáže: výška, šírka, dĺžka, druh použitého materiálu, prípadne foto dokumentáciu a spôsob uchytenia!